Contactgegevens

Oorburg Intermodaal B.V.
Handelskade 24
3434 BA Nieuwegein
T: +31 (0)30 3031470
F: +31 (0)30 3031479
E: info@oorburg-intermodaal.com
W: www.oorburg-intermodaal.com

Openingstijden:
Ma - Do  08.30 - 17.00 uur
Vrij          08.30 - 16.00 uur
Voor dringende zaken zijn wij buiten deze tijden te bereiken op
onderstaande mobiele nummers.



Hendrie Kiers
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031473/74
M:+31 (0)6 52812445
E:
hendrie@oorburg-intermodaal.com



Karina Bosman
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031475/76
E: karina@oorburg-intermodaal.com 



Teun Copier
Operationeel/Commercieel medewerker
T: +31 (0)30 3031470
M: +31 (0)6 31002129
E: teun@oorburg-intermodaal.com



Rik de Leeuw
Operationeel/Commercieel medewerker

T: +31 (0)30 3031470
M: +31 (0) 6 52559591
E: rik@oorburg-intermodaal.com 


Angeliek Bonnes
Administratief medewerker
T: +31 (0)30 3031470
E: angeliek@oorburg-intermodaal.com




Gerrie Oorburg
Administratief medewerker
T: +31 (0)30 3031470
E: gerrie@oorburg-intermodaal.com




Aline Fase
Administratief medewerker
T: +31 (0)30 3031470
E: aline@oorburg-intermodaal.com



John Oorburg
Directeur/eigenaar
T:  +31 (0)30 3031471/72
M: +31 (0) 652812444

E:  
john@oorburg-intermodaal.com



 

 

Grotere kaart weergeven